Senior Enterprise Architect

Máte hlubokou znalost IT technologií a enterprise architektury? Chcete ve své kariéře pokračovat v naší firmě? Nebo jste Solution architekt a chcete se posunout o úroveň výš? Hledáme senior Enterprise architekta do Prahy.

Co byste měli umět, znát nebo mít:

  • VŠ vzdělání v informačních a komunikačních technologiích (nebo jiný technický obor)
  • 10 let relevantních technických zkušeností v IT
  • Znalost Case nástrojů/metodik návrhu informačních systémů
  • Hluboká znalost postupů a metodik analýzy pro potřeby vývoje software
  • Znalost nástroje Enterprise Architect
  • Znalost notací UML, TOGAF a Archimate
  • Znalost postupů a metodik vývoje SW
  • Znalost metodik agilního vývoje (SCRUM)
  • Certifikace alespoň 2 hlavních technologických oblastí (MCSE, MCSD, MCTS, CCNA, Java, Linux, Oracle)
  • Zkušenost s používáním open source technologií
  • Zkušenost s technickým vedením projektů
  • Schopnost dobře analyzovat a rozhodovat
  • Logické myšlení a schopnost orientace v komplexních IT prostředích
  • Zvládání zátěže při řešení problému
  • Samostatnost
  • Selský rozum
  • Pozitivní vztah k moderním technologiím
  • Pečlivost a důslednost
  • Proaktivní přístup, zvídavost, smysl pro objevování a řešení problémů
  • Schopnost rozumného plánování a organizování práce
  • Tvůrčí přístup a dobré nápady
  • Flexibilita a schopnost učit se nové věci
  • Výborná komunikace s lidmi a schopnost týmové práce
  • Obratnost v užívání MS Office
  • Čeština (C1-C2), Angličtina (B2-C1)

Konečně můžu zúročit své nabyté pracovní zkušenosti a navrhovat vlastní řešení, které pomáhá našim klientům.

Co vás čeká:

  • Analýza obchodních požadavků zákazníka
  • Návrh, vývoj a údržba architektury řešení pro konkrétní projekt
  • Doporučovat definice nejvhodnějšího řešení technické architektury na požadované úrovni EA a řízení její implementace
  • Technické vedení týmu dodávek / projektů
  • Řídit a udržovat model architektury IT / technologie
  • Prozkoumávat celková ICT řešení na trhu pro konkrétní technické požadavky a obchodní potřeby
  • Aktivně se účastnit setkání týkající se určeného projektu s klienty a/nebo partnery
  • Spolupracovat s týmem odborníků, kteří se podílejí na návrhu, vývoji, zdokonalování a údržbě systémů podpory IT
  • Doporučovat strategie, procesy a metodiky podnikové architektury
  • Doporučovat a podílet se na analýze, hodnocení a rozvoji dlouhodobých strategických a provozních plánů podniku, aby bylo zajištěno, že cíle EA budou v souladu s dlouhodobými podnikatelskými cíli podniku
  • Řídit vývoj plánů architektury pro související systémy
  • Podílet se na návrhu a implementaci řízení IT služeb
  • Podíl na přípravě nových řešení a nabídek pro naše zákazníky

Co vám nabízíme na oplátku:

  • Práci na zajímavých projektech, kde uvidíte výsledky
  • Používání nejmodernějších technologií a aplikací
  • 5 týdnů dovolené
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • Slušné ohodnocení dle zkušeností a výkonu

Jdete do toho?

Pošlete nám CV a stručný motivační dopis.
Popište konkrétní projekty, které jste řešili, a odpovězte na tyto otázky:

  • Co vás na naší nabídce zaujalo?
  • Na co se v nové práci nejvíc těšíte?
  • Co se potřebujete naučit?
  • Kam se chcete za 2 roky práce u nás rozvinout?
Sem přetáhněte přílohy, nebo klikněte zde.

* Povinná položka.