Junior Project Manager IT

Zkusili jste řízení IT projektů a bavilo vás to? Rozjeďte u nás svou kariéru naplno. Jste samostatní a tvořiví? Hledáme junior Projektového manažera do Prahy.

Co byste měli umět, znát nebo mít:

  • Minimálně 1 rok zkušenost v řízení projektů
  • Minimálně teoretická znalost metodiky jako PMBoK nebo Prince 2 na slušné úrovni
  • Obratnost v užívání MS Office, MS Project nebo Project Libre (připadně jiné)
  • Selský rozum a samostatnost
  • Pečlivost a důslednost
  • Schopnost rozumného plánování a organizování práce
  • Tvůrčí přístup a dobré nápady
  • Flexibilita a schopnost učit se nové věci
  • Výborná komunikace s lidmi a schopnost týmové práce
  • Odolnost vůči zátěži

Jako projektový manažer se snažím inspirovat a podporovat svůj tým a zároveň koordinovat všechny práce, abychom odevzdali skvělý výsledek.

Co vás čeká:

  • Podíl na řízení všech procesů projektového řízení od začátku až do úplného konce
  • Komunikace se zákazníky, její řízení a koordinace
  • Vedení svěřených projektů a jejich rozpracování na dílčí úkoly
  • Koordinace postupů prací a návazností činností v jednotlivých úkolech
  • Analýza a řízení rizik, eskalace rozporů
  • Zapracovávání a řízení změn, zapracování dílčích analýz
  • Vedení projektové dokumentace – uživatelské a technické
  • Řízení komunikace s pracovníky v rámci projektu
  • Dohled nad finanční stránkou realizace
  • Podíl na přípravě nových řešení a nabídek pro naše zákazníky

Co vám nabízíme na oplátku:

  • Práci na zajímavých projektech, kde uvidíte výsledky
  • Naučíte se, jak se profesionálně řídí projekty
  • Zlepšíte se v komunikaci s klienty
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • 5 týdnů dovolené

Jdete do toho?

Pošlete nám CV a stručný motivační dopis.
Popište konkrétní projekty, které jste řešili, a odpovězte na tyto otázky:

  • Co vás na naší nabídce zaujalo?
  • Na co se v nové práci nejvíc těšíte?
  • Co se potřebujete naučit?
  • Kam se chcete za 2 roky práce u nás rozvinout?
Sem přetáhněte přílohy, nebo klikněte zde.

* Povinná položka.