Junior .NET Developer

Baví Vás SW vývoj na moderních technologiích zvláště pak na platformě Microsoft .NET? Chcete se v tomto směru zdokonalovat a dále si rozšiřovat obzory? Hledáme Junior vývojáře do našeho týmu v Ostravě.

Co byste měli umět, znát nebo mít:

  • Znalost .NET, .NET Core
  • Znalost Transact-SQL
  • Základy práce se správou zdrojových kódů
  • HTML, CSS, Javascipt (výhodou)
  • Selský rozum a samostatnost
  • Pozitivní vztah k moderním technologiím
  • Pečlivost a důslednost
  • Proaktivní přístup, zvídavost, smysl pro objevování a řešení problémů
  • Schopnost rozumného plánování a organizování práce
  • Tvůrčí přístup a dobré nápady
  • Flexibilita a schopnost učit se nové věci
  • Výborná komunikace s lidmi a schopnost týmové práce
  • Odolnost vůči zátěži

Baví mě celý proces vývoje nových aplikací pro naše klienty. Každé řešení je totiž úplně jiné a najít to nejlepší je vždycky výzva.

Co vás čeká:

  • Údržba stávajících aplikací
  • Vývoj nových aplikací
  • Implementace dle analytické dokumentace
  • Vývoj dle metodik agilního vývoje (SCRUM)
  • Spolupráce s vývojovým týmem ve všech fázích vývoje aplikací

Co vám nabízíme na oplátku:

  • Práci na zajímavých projektech, kde uvidíte výsledky
  • Používání nejmodernějších technologií a aplikací
  • 5 týdnů dovolené
  • Příjemné pracovní prostředí v Ostravě
  • Slušné ohodnocení dle zkušeností a výkonu

Jdete do toho?

Pošlete nám CV a stručný motivační dopis.
Popište konkrétní projekty, které jste řešili, a odpovězte na tyto otázky:

  • Co vás na naší nabídce zaujalo?
  • Na co se v nové práci nejvíc těšíte?
  • Co se potřebujete naučit?
  • Kam se chcete za 2 roky práce u nás rozvinout?
Sem přetáhněte přílohy, nebo klikněte zde.

* Povinná položka.