Junior analytik

Baví vás analýza problémů, procesů nebo příprava zadání pro SW vývoj? Případně si nejste jisti, jak chcete začít svoji profesní kariéru? Role analytika je určitě dobrý začátek pro rozvoj Vaší kariéry směrem k roli konzultanta, projektového manažera nebo IT architekta.

Co byste měli umět, znát nebo mít:

  • Velmi dobré analytické schopnosti
  • Vysokoškolské vzdělání min. bakalář technického nebo ekonomického směru
  • Minimálně roční pracovní zkušenost v oblasti analýzy procesů, dodávky IT projektů nebo analýzou software (může být I brigáda při škole) – pozice je vhodné I pro absoloventy vysoké školy technického nebo ekonomického směru
  • Alespoň teoretická znalost některé metodiky jako např. BABOK nebo TOGAF
  • Alespoň teoretická znalost notací UML, BPMN nebo Archimate
  • Alespoň teoretická znalost postupů a metodik analýzy
  • Alespoň teoretická znalost nástroje Enterprise Architect výhodou
  • Selský rozum
  • Samostatnost
  • Pečlivost
  • Schopnost rozumného plánování a organizování práce
  • Tvůrčí přístup a dobré nápady
  • Přizpůsobivost (flexibilita) a schopnost učit se nové věci
  • Výborná komunikace s lidmi a schopnost týmové práce
  • Zvládání zátěže
  • Obratnost ve využívání MS Office

Mám rád hledání způsobu jak nejlépe uchopit problém zákazníka. Líbí se mi i komplexita se kterou se musím při tom vypořádat.

Máte už alespoň nějakou zkušenost s analýzou procesů, software případně s dodávkou IT projektů a láká Vás pokračování kariéry v roli IT nebo business analytika? Případně si nejste jisti, jak chcete začít svojio profesní kariéru? Role analytika je určitě dobrý začátek pro rozvoj Vaší kariéry směrem k roli konzultanta, projektového manažera nebo IT architekta.

Staňte se junior analytikem v naší společnosti. Máme řadu zajímavých projektů ve veřejném i soukromé sektoru a děláme je rádi.  Budete muset projevit samostatnost a tvořivost. Ale o to přeci jde, ne? Přidejte se do týmu našich profesionálů a učte se od těch nejlepších!

Co vás čeká:

  • Analýza požadavků zákazníků na business procesy, vývoj software a jejich modelování
  • Analýza nově vznikajících i stávajících aplikací
  • Tvorba a aktualizace analytické dokumentace
  • Příprava testovacích scénářů, spolupráce na testování
  • Spolupráce s vývojovým týmem ve všech fázích procesu vývoje aplikací
  • Účast na implementaci vyvíjených SW řešení
  • Analytická podpora ověřování kvality vyvíjeného software
  • Komunikace se zákazníky
  • Podíl na přípravě nových řešení a nabídek pro naše zákazníky

Co vám nabízíme na oplátku:

  • Práci na zajímavých projektech, kde uvidíte výsledky
  • Naučíte se, jak se profesionálně řídí projekty
  • Budete umět komunikovat s klienty
  • 5 týdnů dovolené
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • Výše platu dle zkušeností a toho co předvedete

Jdete do toho?

Pošlete nám CV a stručný motivační dopis.
Popište konkrétní projekty, které jste řešili, a odpovězte na tyto otázky:

  • Co vás na naší nabídce zaujalo?
  • Na co se v nové práci nejvíc těšíte?
  • Co se potřebujete naučit?
  • Kam se chcete za 2 roky práce u nás rozvinout?
Sem přetáhněte přílohy, nebo klikněte zde.

* Povinná položka.